Merhaba, Ben Lemis!
            

 

Lumos ile size özel başarı yolculuğunuza hoşgeldiniz!

20 yılı aşkın, tepe yöneticiliğe kadar uzanan kurumsal hayatım boyunca bireyler kadar şirketlerin, takımların da değişim karşısında zorlandıklarını, iletişim engellerine takıldıklarını, büyük resmi kaçırdıklarını ve bu nedenlerle ilerleyemediklerini gözlemledim.

Şirketler, sistemler ve takımlarla çalışmak, insani değerler ile yüksek performası bir potada buluşturmak içimde büyük bir tutku haline geldi. Kurumsaldaki yönetim ve liderlik tecrübemi koçluk eğitim ve deneyimlerimle harmanlayarak daha fazla şirketin ve takımın kalbine dokunabilmek için 2018 yılında Lumos Eğitim ve Danışmanlık’ı yapılandırarak koç, danışman ve mentor olarak yola koyuldum.

Lumos ile sizlerin şirketlerinde, yıldız takımlarınız ile kendi başarılarınıza koşmanıza yol açmak ve sizlerin başarı hikayesinin bir parçası olmak için buradayız.

Bir müşterim bana “Siz yaptığı her işi layıkıyla yapan birisiniz” demişti. Lumos Eğitim ve Danışmanlık’ta ben ve takım arkadaşlarım “İŞİMİZİ LAYIĞIYLA YAPARAK” sizler için fark yaratmayı hedefliyoruz.

Lemis Tuna Gülgün


Lumos’un Yolculuğu

Lumos; Mühendislik, Yönetim, Liderlik ve Koçluk alanlarında uluslararası deneyimlerimden oluşan bir yolculuğun ürünü.

 İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden ve İTÜ Executive MBA yüksek lisans programından derece ile mezun oldum. 
 Telekom sektöründe hem yurt içinde hem yurtdışında geçen 20 yılı aşkın kurumsal deneyimim boyunca Proje Yönetimi, Ürün Yönetimi, B2B Satış, Değer ve Hizmet Satışı, İş Geliştirme, Müşteriyi merkeze alan stratejik girişimler, yoğun rekabet ortamında meydan okuyan büyüme stratejileri geliştirmek alanlarında değerli çalışmalar yaptım.
 Koçluk eğitimlerimi Dubai’de ICF (International Coaching Federation) onaylı CTI (Coaches Training Institute)’da ve dünyaca geçerliliği olan ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching) eğitimlerimi İstanbul’da Akıllı İlişkiler’de tamamladım.
 Çalışmalarımı İngilizce ve Türkçe her iki lisanda yurt içinde ve yurt dışında yapmaktayım.