TUTKUMUZ

Neye Tutku İle Bağlıyız?

Biz insanoğlunun potansiyeline tutkunuz! İstersek dağları yerinden oynatabiliriz. Şöyle  bir kafanızı kaldırıp bakın,insan aklı ile insan emeği ile, azmi ile yapabildiklerimize bakın. Tek bir insanın yapabildiği bir şeyi her birimiz yapmaya muktediriz aslında. Yapabilen ile yapamayan arasındaki tek fark ADANMIŞLIK.  

Biz, kendimizi insan olmanın sunduğu potansiyele adamış birer dönüşüm yolcusuyuz. Değişime tutkunuz! Kendi yolculuğumuzda ve birlikte çalıştığımız insanların, kurumların hayatlarında yaratacakları mucizelere tutkunuz ve bu yolda Lumos’u farklı kılan şey inandıklarımızdan vazgeçmeyişimiz ve işimizi layıkıyla yapmamız.

Değerlerimiz

Lumos ile çıkacağınız yolculuk bizi biz yapan ve farklı kılan 4 önemli Lumos temel değeri üzerinde yükselecek:

  SAMİMİ > Samimiyet, içtenlik, dürüstlük değerleri hiçbir maskeye bürünmeden, olanı olduğu gibi karşılayan ve olduğumuz insanı, hayat enerjimizi koçluk ve eğitim ortamına taşımamızı sağlıyor.

 

HİZMETE AŞIK > Biz insanlara, birlikte çalıştığımız takımlara ve kendimize hizmet etmeye aşığız. Bir işi aşkla yapmıyorsak zaten yapmıyoruz.

 

 

DEĞİŞİM TUTKUNU > Değişim rüzgarı sert, toprağı nazlı, iklimi zorlu bir coğrafya. Değişimin doğasına tutkun olmadan bu topraklardan verim alamazsınız. Vazgeçmemek, sürekli sorgulamak, değişime adapte olmak ve bilinmeyenle başetmek, işte biz bunlara tutkunuz.  

 

YÜREKLİ> İnsanların, takımların, şirketlerin hayatlarında cereyan eden zorlu anlar emin olun eğitim salonunda da cereyan ediyor. İşte bu noktada yürekli, sağlam, cesur ve kapsayıcı olmak; gerektiğinde zor gerçekleri söyleyebilmek, yeni yollar açabilmek cesaret istiyor. Sizlerin potansiyeline olan inancımız, yolumuzdan vazgeçmeyişimiz bizleri farklı kılıyor.

 

Vazgeçmediğiniz hayallerinizi potansiyeliniz ile buluşturmak için buradayız.

Bu yolculuğa BİZ VARIZ, peki ya SİZ?