Loading

ŞİRKET ÇALIŞANLARI İÇİN BİREBİR KOÇLUK PROGRAMLARI


 

Çalışanlarınızın bire-bir faydalanabileceği koçluk ve mentörlük programlarımız ile sadece takım ve sistem odağında kalmıyor; bireylere kadar odaklanabiliyoruz. Bu yaklaşım sayesinde hem değerli hissettiren kurum kültürü oluşturmanıza yardımcı oluyor hem de gelişim ve değişimi bireyler seviyesinde hızlandırabiliyoruz. 

Nasıl Bir Liderim?
Bu programın kazanımları:

 Liderlik ve Yöneticilik arasındaki farkların anlaşılması,
 Kişinin kendi liderlik stilini oluşturması,
 Ekip Yönetimi yanı sıra liderlik vasıfları ile ön plana çıkması,

Kimler için: Yöneticileriniz ve işe liderlik yapan çalışanlar için. 

Hem Lider Hem Takım Oyuncusu Nasıl Olunur?

Hiyerarşik yapıların her geçen gün daha az etkili olması ile liderlerin hem takım oyuncusu hem de iyi birer lider olması gerekliliği daha çok hissediliyor. Bu programda takım ve ekip yönetimi sorumluluklarını  göz ardı etmeden kişinin etkili sınır çizebilme ve bununla birlikte etkili takım oyuncusu olabilme yetkinliklerini geliştiriyoruz. 
Kimler için: Her seviye Takım/Ekip yöneticileri için. 

Teknik Uzmanlıktan Yöneticiliğe Geçiş
Bir işin uzmanı olmak ile yönetici olmak arasında çok büyük farklar var. İşe yıllarca emek vermis teknik olarak kendini geliştirmiş pek çok çalışan terfi alamadığında motivasyonunu yitirerek kaybedilen değerli bir kaynağa dönüşüyor. 

Bu programda teknik uzmanlığı yüksek çalışanlarınızın geleceğin liderleri ve yöneticileri olabilmeleri için iletişim ve yönetim becerilerinin geliştirilmesini hedefliyoruz. 
Kimler için: Alanında uzman, yüksek potansiyelli çalışanlarınız için. 

İşten Çıkış
İşten çıkış da en az işe alım kadar önemli bir süreçtir ve şirketinizin çalışanları ve potansiyel iş gücü karşısında algısını en hızlı etkileyecek olan deneyimdir. Şirket içinde her seviyede “işten çıkış” prosedür ve yaklaşımlarının arzu edilen şirket kültürünün bir parçası olarak geliştirilmesi ve iyi yönetilmesi amaçlı bir programdır. 
Kimler için: Yöneticiler için.
 

 

SİZE ULAŞALIM

paylaş
Bir arama yapın...